Akademia Piłkarska Żaczek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Losowa galeria

IV RODZINNY PIKNIK ŻACZKÓW
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 263, wczoraj: 394
ogółem: 566 899

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piknik Akademii Żaczka!!!

  • autor: akademia_zaczek, 2018-05-10 14:27

Szanowni  Państwo!

W dniu 10 czerwca 2018r. na boisku RCS  od godziny 10.00 do 14.00 odbędzie się VIII Rodzinny Piknik Akademii Żaczek. Zbiórka 9 45. Prosimy o zapisywanie się wyłącznie drogą mailowa na adres zaczek_akademia_pilkarska@op.pl  do dnia 31 maja 2018r. ze wskazaniem nazwiska i rocznik dziecka. Uszanujcie Państwo prośbę i zapisujcie dzieci w wyznaczonym terminie. Dzieci ubrane w strojach Żaczków.
Podczas pikniku będą prowadzone konkurencje, w których bierze udział rodzic z dzieckiem. Będą też mecze dla dzieci i wiele atrakcji.

Prosimy  o przyniesienie ciasta, napojów itp. Będzie też grill, na którym będzie można  upiec kiełbaski          ( kiełbaski zakupujemy we własnym zakresie).

VIII Piknik Akademii będzie wyjątkowy także dlatego, że chcemy zaprosić Państwa do udziału w licytacji koszulek i innych cennych gadżetów. Dochód pozyskany z akcji w całości będzie przekazany dla dzieci chorych na autyzm. Wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na powstanie pierwszej placówki Oświatowej ( Szkoły)  W Lubinie. Będzie ona miała za zadanie wspierać osoby z Autyzmem i ich rodziny.
Zadaniem Szkoły będzie również organizacja szkoleń niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji nauczycieli, rodziców oraz wszystkich osób wspierających rodziny dotknięte tym zaburzeniem. Poszerzania wiedzy wśród społeczeństwa na temat faktów i mitów które są przypisywane Autyzmowi.
Wsparcie rodzin - organizowanie grup wsparcia, kosztowna terapia dzięki której dzieci będą mogły mieć szanse uczestniczenia w życiu społecznym na co dzień bez wykluczenia. Mając na względzie ten szczególny cel zachęcamy do udziału w licytacji.

Do udziału w konkurencjach zapraszamy wyłącznie Żaczki z rodzicem, bądź innym członkiem rodziny, jednak na Piknik zaproście Państwo całe swoje rodziny. Wspólnie spędzony czas zawsze przynosi wiele radości.

Z uwagi na fakt, że pogoda rozpieszcza Żaczki prosimy o zapewnienie swoim dzieciom odpowiedniej ilości wody podczas wspólnych startów.
 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [127]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

OBÓZ 2018
Ładowanie...

Reklama

Zegar