Akademia Piłkarska Żaczek - strona nieoficjalna

ZAGŁĘBIE - CHROBRY GŁOGÓW
Ładowanie...

O Klubie Akademia Piłkarska Żaczek w Lubinie

Nasza Akademia działała na zasadzie stowarzyszenia kultury fizycznej. Promujemy zdrowy styl życia i dobrą zabawę dla dzieciaków od 4 roku życia do 12 lat.

Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu na boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie. W poniedziałek i czwartek godz 16, 17, 18. W poniedziałki i środy trenują Żaczki powyżej 7roku życia. Natomiast na treningi indywidualne zapraszamy w piątki.  Czas treningu około godziny. W razie złej pogody zajęcia będą odbywały się na sali gimnastycznej  Szkoły.  Zajęcia polegają na zabawie z piłkami, berkach, tory przeszkód, wyścigi rzędów i oczywiście na końcu zajęć zawsze gra w piłkę.

Na pierwsze zajęcia trzeba przynieść zgodę rodziców na udział dziecka w zajęciach sportowych naszej Akademii i od lekarza pediatry zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uprawiania aktywności ruchowej.

Dziecko na zajęcia musi mieć obuwie sportowe, dres, ortalion-góra, koszulka, spodenki, getry i piłka gumowa. Zawsze na zajęciach dla dziecka do picia woda niegazowana!!!

Chcemy organizować rodzinne festyny, spotkania integracyjne i wspólne treningi dzieci z rodzicami tak żeby atmosfera w naszej Akademii była niepowtarzalna i zawsze pełna uśmiechu i radości!!!

Serdecznie Zapraszamy

Trenerzy Piotr Błauciak i Krzysztof Kotlarski.