Akademia Piłkarska Żaczek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Losowa galeria

III RODZINNY PIKNIK AKADEMII ŻACZEK
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 249, wczoraj: 394
ogółem: 566 885

statystyki szczegółowe

Akademia Żaczka!!

Akademia Żaczka, to nasza paczka!

 
 
 

 

Gry i zabawy z piłkami, atrakcyjne formy ruchu czy kształtowanie cech fizycznych i intelektualnych. Te i inne propozycje mają dla najmłodszych sportowców szkoleniowcy z Akademii Piłkarskiej Żaczek. Dzieci uczą się gry w piłkę nożną poprzez zabawę i rozwijają umiejętności potrzebne w przyszłej karierze sportowca. Zajęcia przewidziane są dla młodych ludzi już od 4 roku życia.

Na zajęcia w Akademii mogły uczęszczać dzieci w wieku 5-6 lat. Od zeszłego roku zaczęto jednak przyjmować latorośl z rocznika 2010. Trenerzy zrobili kolejny krok do przodu i ogłaszając aktualnie nabór, możemy się spodziewać, że nasze dziecko będzie reprezentowało barwy Akademii do 12 roku życia. – Mamy przyjemność poinformować państwa, że nasza Akademia robi kolejny krok do przodu i będzie oferowała treningi piłkarskie dla dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę, nowatorskie metody szkoleniowe i przyjemną atmosferę – apelują szkoleniowcy Akademii Żaczek.

Akademia Żaczek jest klubem partnerskim Zagłębia Lubin. – Mamy nadzieję, że nasza dotychczasowa działalność zachęci państwa do powierzenia nam rozwoju waszego dziecka. Akademia Żaczka to nasza paczka! – puentują trenerzy.

Kontakt:
zaczek_akademia_pilkarska@op.pl
Trener Krzysztof Kotlarski Tel. 603135656
Trener Piotr Błauciak Tel. 606197144

 

Autor: MISZ

 

Najnowsza galeria

OBÓZ 2018
Ładowanie...

Reklama

Zegar