Akademia Piłkarska Żaczek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Losowa galeria

III RODZINNY PIKNIK AKADEMII ŻACZEK
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 248, wczoraj: 394
ogółem: 566 884

statystyki szczegółowe

elubin.pl

 

Wiadomości z Lubina i okolic

Rośnie nowe pokolenie piłkarzy
DATA DODANIA: 04 CZERWCA 2011 — KATEGORIA: WIADOMOŚCI

Rośnie nowe pokolenie piłkarzy

Lubińskie maluchy z radością i zapałem trenują piłkę nożną. W nowo powstałej Akademii Piłkarskiej "Żaczek" mogą się szkolić i realizować swoją pasję.

- Pomysł na szkółkę piłkarską narodził się półtora roku temu - mówił Krzysztof Kotlarski, trener. - Razem z moim przyjacielem Piotrem Błauciakiem postanowiliśmy zrobić coś dla dzieci z naszego miasta.

Zapotrzebowanie na tego typu zajęcia jest dość spore co można zauważyć podczas treningów w poniedziałki i czwartki. Zajęcia ruchowe realizowane w formie zabawy przyciągają najmłodszych lubinian.

- Bardzo się cieszę, że mój syn uczęszcza na te zajęcia - powiedziała pani Agnieszka mama małego Michała. - Wydaje mi się, że zamiast biegać bez celu po podwórku to, to jest lepsza forma spędzania wolnego czasu. Zapisanie Michała na te zajęcia było świetny pomysłem.

Zajęcia sportowe są skierowane do chłopców i dziewcząt z rocznika 2005/2006. Aby zapisać na treningi swoją pociechę najlepiej przyjść w poniedziałek lub czwartek o godz. 17.30 na boisko "Orlik" przy Zespole Szkół nr. 2 lub zadzwonić pod nr. tel. 603 135 656, bądź 606 197 144.

PB

Najnowsza galeria

OBÓZ 2018
Ładowanie...

Reklama

Zegar